Комунальний дошкільний навчальний заклад комбінованого типу
"Ясла - садок № 135
"Краплинка"
Маріупольської міської ради Донецької області
Візитна картка
«Ясла – садок № 135 «Краплинка» здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад України, Статуту закладу, інших нормативно – правових документів.
Дитячий садок відкрив свої двері для дітей у 1977 році.
Режим роботи дошкільного закладу п’ятиденний
6.30 - 18.30
4 групи працюють за 10,5-годинним режимом, за 12-годинним режимом – 1 група, 9-годинним режимом – 5 груп.
Проектна потужність - 230 дітей.
Фактична наповнюваність – 195 дітей.
Розрахований на 12 груп, функціонує 10 груп, з яких:
2 групи для дітей раннього віку (1,5-3роки)
4 групи для дітей молодшого віку (3-4 роки);
1 групи для дітей середнього віку (4-5 роки);
2 групи для старшого дошкільного віку (5-6 років).
1 група для дітей із затримкою психічного розвитку
Контингент вихованців дитячого закладу представлений дітьми раннього віку з 1,5- 3 років та дошкільного віку з 4-6(7) років.
На забезпечення різнобічного розвитку дитини відповідно до її нахилів, здібностей, індивідуальних особливостей спрямована робота профільних груп (художньо-естетична гр.№10 вихователь Шейкіна Н.І., еколого-валеологічна гр.№4 вихователь Аравіна Т.А., фізкультурно-оздоровча гр. № 5 вихователь Іщенко О.В. та танцювально-ігрового гуртка «Капітошка»- музичні керівники Золотарь В.В., Дейкун С.Г.
У садочку створені умови для виховання та навчання дітей із затримкою психічного розвитку. У групі №3 з дітьми працює вихователь та вчитель-дефектолог.
Групові приміщення забезпечені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр. Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим можливостям.
Робота дошкільного закладу організована і спрямована на забезпечення різнобічного розвитку дитини, її задатків, нахилів, здібностей та інтересів, набуття соціального досвіду. Корекційно-виховний напрямок роботи здійснюється створенням умов для оволодіння дітьми знаннями на рівні програмових вимог, для формування всебічно розвиненої людини. З дітьми працюють вузьки спеціалісти: психолог, дефектолог, логопед.
Форми організації освітнього процесу будуються на основі Базового компонента дошкільної освіти, програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», освітньої програми «Дитина в дошкільні роки».
Мова освітнього процесу українська.